Baner

II Liga

wtorek, 18 września 2018, godz. 08:00

Zadanie jest współfinansowane ze środków 
Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski i Powiatu Ostrowskiego. 

 

Terminarz na pierwszą część sezonu 2019/2020

 

I RUNDA

 

 

 

 

1 kolejka 28.09.2019 / sobota /

 

 

sędzia

9

RLKTS Ochman Raszków

LKTS Luvena Luboń

10:0

 

10

UKS Daniszyn

SKF MKTS Opalenica

4:6

 

11

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

KS Polonia Śmigiel

6:4

 

12

UKS Piast Ostrzeszów

KS Wamet Dąbcze

8:2

 

 

2 kolejka 28.09.2019 / sobota /

 

 

 

13

RLKTS Ochman Raszków

SKF MKTS Opalenica

8:2

 

14

UKS Daniszyn

LKTS Luvena Luboń

6:4

 

15

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

KS Wamet Dąbcze

7:3

 

16

UKS Piast Ostrzeszów

KS Polonia Śmigiel

6:4

 

 

 

 

 

 

 

3 kolejka 19.10.2019 / sobota /

 

 

 

25

KS Polonia Śmigiel

RLKTS Ochman Raszków

2:8

 

26

KS Wamet Dąbcze

UKS Daniszyn

6:4

 

27

LKTS Luvena Luboń

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

1:9

 

28

SKF MKTS Opalenica

 

UKS Piast Ostrzeszów

4:6

 

 

4 kolejka 19.10.2019 / sobota /

 

 

 

29

KS Polonia Śmigiel

UKS Daniszyn

6:4

 

30

KS Wamet Dąbcze

RLKTS Ochman Raszków

0:10

 

31

LKTS Luvena Luboń

UKS Piast Ostrzeszów

3:7

 

32

SKF MKTS Opalenica

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

5:5

 

 

 

 

 

 

 

5 kolejka 16.11.2019 / sobota /

 

 

 

41

UKS Piast Ostrzeszów

RLKTS Ochman Raszków

2:8

 

42

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

UKS Daniszyn

9:1

 

43

LKTS Luvena Luboń

KS Polonia Śmigiel

1:9

 

44

SKF MKTS Opalenica

 

KS Wamet Dąbcze

6:4

 

 

 

6 kolejka 16.11.2019 / sobota /

 

 

 

 

45

UKS Piast Ostrzeszów

UKS Daniszyn

9:1

 

46

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

RLKTS Ochman Raszków

4:6

 

47

LKTS Luvena Luboń

KS Wamet Dąbcze

2:8

 

48

SKF MKTS Opalenica

KS Polonia Śmigiel

2:8

 

 

 

 

 

 

 

7 kolejka 30.11.2019 / sobota /

 

 

 

53

LKTS Luvena Luboń

SKF MKTS Opalenica

3:7

 

54

KS Wamet Dąbcze

KS Polonia Śmigiel

5:5

 

55

UKS Piast Ostrzeszów

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

5:5

 

56

UKS Daniszyn

RLKTS Ochman Raszków

0:10

 

 

 

II RUNDA

 

 

 

 

1 kolejka 14.12.2019 / sobota

 

godzina

protokół

5

SKF MKTS Opalenica

LKTS Luvena Luboń

7:3

 

6

KS Polonia Śmigiel

KS Wamet Dąbcze

8:2

 

7

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

UKS Piast Ostrzeszów

3:7

 

8

RLKTS Ochman Raszków

UKS Daniszyn

9:1

 

 

 

 

 

 

 

2 kolejka 11.01.2020 / sobota

 

 

 

17

SKF MKTS Opalenica

RLKTS Ochman Raszków

4:6

 ok

18

LKTS Luvena Luboń

UKS Daniszyn

5:5

 ok

19

KS Wamet Dąbcze

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

2:8

 ok

20

KS Polonia Śmigiel

UKS Piast Ostrzeszów

2:8

 ok

 

3 kolejka 11.01.2020 / sobota

 

 

 

21

LKTS Luvena Luboń

RLKTS Ochman Raszków

1:9

 ok

22

SKF MKTS Opalenica

UKS Daniszyn

7:3

 ok

23

KS Polonia Śmigiel

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

3:7

 ok

24

KS Wamet Dąbcze

UKS Piast Ostrzeszów

3:7

 ok

 

 

 

 

 

 

4 kolejka 07.03.2020 / sobota

 

 

 

33

UKS Daniszyn

KS Polonia Śmigiel

4:6

 

34

RLKTS Ochman Raszków

KS Wamet Dąbcze

10:0

 

35

UKS Piast Ostrzeszów

LKTS Luvena Luboń

8:2

 

36

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

SKF MKTS Opalenica

9:1

 

 

5 kolejka 07.03.2020 / sobota

 

 

 

37

RLKTS Ochman Raszków

KS Polonia Śmigiel

8:2

 

38

UKS Daniszyn

KS Wamet Dąbcze

4:6

 

39

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

LKTS Luvena Luboń

10:0

 

40

UKS Piast Ostrzeszów

SKF MKTS Opalenica

9:1

 

 

 

 

 

 

 

6 kolejka 21.03.2020 / sobota

 

 

 

49

UKS Daniszyn

UKS Piast Ostrzeszów

11.00

 

50

RLKTS Ochman Raszków

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

11.00

 

51

KS Wamet Dąbcze

LKTS Luvena Luboń

11.00

 

52

KS Polonia Śmigiel

SKF MKTS Opalenica

11.00

 

 

7 kolejka 21.03.2020 / sobota

 

 

 

53

RLKTS Ochman Raszków

UKS Piast Ostrzeszów

15.00

 

54

UKS Daniszyn

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

15.00

 

55

KS Polonia Śmigiel

LKTS Luvena Luboń

15.00

 

56

KS Wamet Dąbcze

SKF MKTS Opalenica

15.00

 

 

 

TABELA

 


 

 

 

Rozgrywki - sezon 2018/2019

 

I RUNDA    

 

1 kolejka 22.09.2018 / sobota /

 

godzina

9

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

RLKTS Ochman Raszków

2:8

10

MKTS Opalenica

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

2:8

11

KS Polonia Śmigiel

LKTS Luvena Luboń

5:5

12

KS Wamet Dąbcze

Stella Niechan Gniezno

3:7

 

2 kolejka 22.09.2018 / sobota /

 

 

13

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

4:6

14

MKTS Opalenica

RLKTS Ochman Raszków

3:7

15

KS Polonia Śmigiel

Stella Niechan Gniezno

5:5

16

KS Wamet Dąbcze

LKTS Luvena Luboń

6:4

 

 

 

 

 

3 kolejka 20.10.2018 / sobota /

 

 

25

RLKTS Ochman Raszków

KS Wamet Dąbcze

5:5

26

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

KS Polonia Śmigiel

5:5

27

Stella Niechan Gniezno

MKTS Opalenica

4:6

28

LKTS Luvena Luboń

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

5:5

 

 

 

 

 

4 kolejka 20.10.2018 / sobota /

 

 

29

RLKTS Ochman Raszków

KS Polonia Śmigiel

5:5

30

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

KS Wamet Dąbcze

6:4

31

Stella Niechan Gniezno

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

4:6

32

LKTS Luvena Luboń

MKTS Opalenica

5:5

 

5 kolejka 03.11.2018 / sobota /

 

 

41

Stella Niechan Gniezno

RLKTS Ochman Raszków

1:9

42

LKTS Luvena Luboń

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

4:6

43

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

KS Polonia Śmigiel

4:6

44

MKTS Opalenica

KS Wamet Dąbcze

4:6

 

6 kolejka 03.11.2018 / sobota /

 

 

45

Stella Niechan Gniezno

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

4:6

46

LKTS Luvena Luboń

RLKTS Ochman Raszków

3:7

47

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

KS Wamet Dąbcze

4:6

48

MKTS Opalenica

KS Polonia Śmigiel

4:6

 

 

 

 

 

7 kolejka 01.12.2018 / sobota /

 

 

53

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

MKTS Opalenica

7:3

54

KS Wamet Dąbcze

KS Polonia Śmigiel

5:5

55

LKTS Luvena Luboń

Stella Niechan Gniezno

5:5

56

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

RLKTS Ochman Raszków

1:9

 

 

II RUNDA

 

 8 kol.

 22.12.2018/ sobota /

 

godzina

 9

MKTS Opalenica

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

5:5

 10

KS Polonia Śmigiel

KS Wamet Dąbcze

6:4

 11

Stella Niechan Gniezno

LKTS Luvena Luboń

8:2

 12

RLKTS Ochman Raszków

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

12.01.2019

godz.11:00

 

 

 

 

 9 kol.

05.01.2019/ sobota /

 

 

 13

RLKTS Ochman Raszków

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

9:1

14

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

MKTS Opalenica

7:3

 15

LKTS Luvena Luboń

KS Polonia Śmigiel

1:9

 16

Stella Niechan Gniezno

KS Wamet Dąbcze

6:4

 10 kol.

05.01.2019 / sobota /

 

 

 25

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

9:1

 26

RLKTS Ochman Raszków

MKTS Opalenica

9:1

 27

Stella Niechan Gniezno

KS Polonia Śmigiel

6:4

28

LKTS Luvena Luboń

KS Wamet Dąbcze

3:7

 

 

 

 

 11 kol.

 09.02.2019/ sobota /

 

 

 29

KS Wamet Dąbcze

RLKTS Ochman Raszków

5:5

 30

KS Polonia Śmigiel

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

7:3

 31

MKTS Opalenica

Stella Niechan Gniezno

3:7

 32

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

LKTS Luvena Luboń

8:2

 12 kol.

 09.02.2019/ sobota /

 

 

 41

KS Polonia Śmigiel

RLKTS Ochman Raszków

5:5

 42

KS Wamet Dąbcze

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

5:5

 43

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

Stella Niechan Gniezno

5:5

44

MKTS Opalenica

LKTS Luvena Luboń

6:4

 

 

 

 

 13 kol.

 23.02.2019/ sobota /

 

 

45

RLKTS Ochman Raszków

Stella Niechan Gniezno

8:2

46

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

LKTS Luvena Luboń

6:4

47

KS Polonia Śmigiel

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

5:5

48

KS Wamet Dąbcze

MKTS Opalenica

5:5

 14 kol.

 23.02.2019/ sobota /

 

 

53

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

Stella Niechan Gniezno

7:3

54

RLKTS Ochman Raszków

LKTS Luvena Luboń

9:1

55

KS Wamet Dąbcze

UKS Nałęcz Majster Ostroróg

6:4

56

KS Polonia Śmigiel

MKTS Opalenica

5:5

 

 

TABELA - II Liga południe

 

 

1 RLKTS Ochman Raszków 14 24 101:39
2 LKS Tajfun Ostrów 14 20 79:61
3 KS Polonia Śmigiel 14 18 78:62
4 KS Wamet Dąbcze 14 15 71:69
5 Stella Niechan Gniezno 14 13 67:73
6 UKS Nałęcz Majster Ostroróg 14 10 61:79
7 MKTS Opalenica 14 8 55:85
8 LKTS Luvena Luboń 14 4 48:92