III Liga

Zadanie jest współfinansowane ze środków
Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski i Powiatu Ostrowskiego
i Ministerstwa Sportu  — program „Klub 2022”.

TABELA

ROZGRYWKI

6 pierwszych rund

Lp.Spotkanie drużynGodz.Wynik
I seria 24.09.2022 (sobota)
70Gorzyce MałePiast Poniec11.00 5-9
71Spółdzielca KobylinKrotosz Krotoszyn11.00 12-2
72Wicher IIPiast II Ostrzeszów11.00 9-5
73Polonia II ŚmigielHelios Czempiń11.008-6 
74Tajfun Ostrów WlkpOrzeł Wysocko11.0014-0 
75Wielkopolska IŻaki Taczanów11.0011-3 
II seria 08.10.2022 (sobota)
76Piast PoniecŻaki Taczanów11.0011-3 
77Orzeł WysockoWielkopolska I11.00 3-11
78Helios CzempińTajfun Ostrów Wlkp11.005-9 
79Piast II OstrzeszówPolonia II Śmigiel11.00 8-6
80Krotosz KrotoszynWicher II11.00      2-12
81Gorzyce MałeSpółdzielca Kobylin11.00      8-6
III seria 22.10.2022 (sobota)
82Spółdzielca KobylinPiast Poniec11.00 3-11
83Wicher IIGorzyce Małe11.00 10-4
84Polonia II ŚmigielKrotosz Krotoszyn11.00 10-4
85Tajfun Ostrów WlkpPiast II Ostrzeszów11.00 6-8
86Wielkopolska IHelios Czempiń11.00 7-7
87Żaki TaczanówOrzeł Wysocko11.00 4-10
IV seria 19.11.2022 (sobota)
88Piast PoniecOrzeł Wysocko11.0012-2 
89Helios CzempińŻaki Taczanów11.00 7-7
90Piast II OstrzeszówWielkopolska I11.003-11 
91Krotosz KrotoszynTajfun Ostrów Wlkp11.00 4-10
92Gorzyce MałePolonia II Śmigiel11.00 10-4
93Spółdzielca KobylinWicher II11.00 8-6
V seria 03.12.2022 (sobota)
94Wicher IIPiast Poniec11.00 5:9
95Polonia II ŚmigielSpółdzielca Kobylin11.00 3:11
96Tajfun Ostrów WlkpGorzyce Małe11.00 12:2
97Wielkopolska IKrotosz Krotoszyn11.00 10:4
98Żaki TaczanówPiast II Ostrzeszów11.00 2:12
99Orzeł WysockoHelios Czempiń11.00 9:5
VI seria 17.12.2022 (sobota)
100Piast PoniecHelios Czempiń11.00 11:3
101Piast II OstrzeszówOrzeł Wysocko11.00 7:7
102Krotosz KrotoszynŻaki Taczanów11.0010:4 
103Gorzyce MałeWielkopolska I11.00 6:8
104Spółdzielca KobylinTajfun Ostrów Wlkp11.00 3:11
105Wicher IIPolonia II Śmigiel11.00 9:5
VII seria 21.01.2023 (sobota)
106Polonia II ŚmigielPiast Poniec11.00 2-12
107Tajfun Ostrów WlkpWicher II11.00 13-1
108Wielkopolska ISpółdzielca Kobylin11.00 8-6
109Żaki TaczanówGorzyce Małe11.00 7-7
110Orzeł WysockoKrotosz Krotoszyn11.00 10-4
111Helios CzempińPiast II Ostrzeszów11.0011-3 
VIII seria 04.02.2023 (sobota)
112Piast PoniecPiast II Ostrzeszów11.00 
113Krotosz KrotoszynHelios Czempiń11.00 
114Gorzyce MałeOrzeł Wysocko11.00 
115Spółdzielca KobylinŻaki Taczanów11.00 11-3
116Wicher IIWielkopolska I11.00 
117Polonia II ŚmigielTajfun Ostrów Wlkp11.00 
IX seria 18.02.2023 (sobota)
118Tajfun Ostrów WlkpPiast Poniec11.00 
119Wielkopolska IPolonia II Śmigiel11.00 
120Żaki TaczanówWicher II11.00 
121Orzeł WysockoSpółdzielca Kobylin11.00 
122Helios CzempińGorzyce Małe11.00 
123Piast II OstrzeszówKrotosz Krotoszyn11.00 
X seria 11.03.2023 (sobota)
124Piast PoniecKrotosz Krotoszyn11.00 
125Gorzyce MałePiast II Ostrzeszów11.00 
126Spółdzielca KobylinHelios Czempiń11.00 
127Wicher IIOrzeł Wysocko11.00 
128Polonia II ŚmigielŻaki Taczanów11.00 
129Tajfun Ostrów WlkpWielkopolska I11.00 
XI seria 15.04.2023 (sobota)
130Wielkopolska IPiast Poniec11.00 
131Żaki TaczanówTajfun Ostrów Wlkp11.00 
132Orzeł WysockoPolonia II Śmigiel11.00 
133Helios CzempińWicher II11.00 
134Piast II OstrzeszówSpółdzielca Kobylin11.00 
135Krotosz KrotoszynGorzyce Małe11.00