Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski, Powiatu Ostrowskiego i Ministerstwa Sportu — program „Klub 2023”.
Tabela
IV liga
LP. | KLUB | MECZE | PUNKTY | SETY |
---|---|---|---|---|
1. | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 11 | 22 | 110:46 |
2. | UKS Chrobry I Gizałki | 9 | 15 | 84:49 |
3. | UKS II Daniszyn | 9 | 14 | 85:35 |
4. | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 9 | 14 | 85:51 |
5. | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 9 | 10 | 72:69 (2-0) |
6. | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10 | 10 | 74:69 (0-2) |
7. | LKS Gołuchów | 9 | 8 | 61:62 |
8. | UKS Moskurnia | 8 | 7 | 58:59 |
9. | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 8 | 4 | 40:73 |
10. | UKS Prosna Grabów | 9 | 4 | 46:84 |
11. | KTS I Kalisz | 10 | 1 | 30:99 (1-1, 38-31) |
12. | UKS Żaki Taczanów | 9 | 1 | 40:89 (1-1, 31-38) |
Rozgrywki
I kolejka – 17.09.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ II Krotoszyn | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 5:10 | ok |
UKS II Daniszyn | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 10:1 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:6 | ok |
KTS I Kalisz | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 2:10 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | UKS Moskurnia | 10:00 | 10:0 | w drużynie UKS Moskurnia grał nieuprawniony zawodnik (walkower) |
UKS Żaki Taczanów | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 2:10 | ok |
II kolejka – 24.09.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ I Krotoszyn | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 5:10 | ok |
UKS Moskurnia | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:1 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | KKS Biały Orzeł Koźmin | 10:00 | 10:6 | ok |
LKS Gołuchów | KTS I Kalisz | 10:00 | 10:1 | ok |
UKS Prosna Grabów | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 2:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | UKS II Daniszyn | 10:00 | 2:10 | ok |
III kolejka – 08.10.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS II Daniszyn | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:3 | ok |
KTS I Kalisz | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 6:10 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:1 | ok |
UKS Żaki Taczanów | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 6:10 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | UKS Moskurnia | 10:00 | 10:7 | ok |
IV kolejka – 22.10.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ I Krotoszyn | UKS Moskurnia | 10:00 | 6:10 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 8:10 | ok |
LKS Gołuchów | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Prosna Grabów | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 8:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | KTS I Kalisz | 10:00 | 10:5 | ok |
UKS II Daniszyn | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 9:9 | ok |
V kolejka – 29.10.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS Chrobry I Gizałki | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 10:8 | ok |
KTS I Kalisz | UKS II Daniszyn | 10:00 | 10:0 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:7 | ok |
UKS Żaki Taczanów | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 8:10 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Moskurnia | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 7:10 | ok |
VI kolejka – 05.11.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 7:10 | ok |
LKS Gołuchów | UKS Moskurnia | 10:00 | 10:5 | ok |
UKS Prosna Grabów | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 3:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:8 | ok |
UKS II Daniszyn | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 10:1 | ok |
KTS I Kalisz | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 0:10 | ok |
VII kolejka – 12.11.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KTS I Kalisz | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 4:10 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 8:10 | ok |
UKS Żaki Taczanów | UKS II Daniszyn | 10:00 | 0:10 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Moskurnia | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 10:3 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | LKS Gołuchów | 10:00 | – | – |
VIII kolejka – 10.12.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ I Krotoszyn | LKS Gołuchów | 10:00 | 10:7 | ok |
UKS Prosna Grabów | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | 6:10 | ok |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | UKS Moskurnia | 10:00 | – | – |
UKS II Daniszyn | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 7:10 | ok |
UKS Chrobry I Gizałki | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | 10:3 | ok |
KTS I Kalisz | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 3:10 | ok |
IX kolejka – 17.12.2023
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | 6:10 | ok |
UKS Żaki Taczanów | KTS I Kalisz | 10:00 | 9:9 | ok |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | 10:5 | ok |
UKS Moskurnia | UKS II Daniszyn | 10:00 | 9:9 | ok |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | 10:0 | ok |
LKS Gołuchów | UKS Prosna Grabów | 10:00 | 10:3 | ok |
X kolejka – 14.01.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
KS KROTOSZ I Krotoszyn | UKS Prosna Grabów | 10:00 | – | – |
KS KROTOSZ II Krotoszyn | LKS Gołuchów | 10:00 | – | – |
UKS II Daniszyn | LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | 10:00 | – | – |
UKS Chrobry I Gizałki | UKS Moskurnia | 10:00 | – | – |
KTS I Kalisz | LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | 10:00 | 0:10 | ok |
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | UKS Żaki Taczanów | 10:00 | – | – |
XI kolejka – 28.01.2024
GOSPODARZ | GOSC | GODZINA MECZU | WYNIK | PROTOKÓŁ |
---|---|---|---|---|
UKS Żaki Taczanów | KS KROTOSZ I Krotoszyn | 10:00 | – | – |
LKS Tajfun II Ostrów Wielkopolski | KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp. | 10:00 | 10:3 | ok |
UKS Moskurnia | KTS I Kalisz | 10:00 | – | – |
LKS Orzeł II Wysocko Wielkie | UKS Chrobry I Gizałki | 10:00 | – | – |
LKS Gołuchów | UKS II Daniszyn | 10:00 | – | – |
UKS Prosna Grabów | KS KROTOSZ II Krotoszyn | 10:00 | – | – |