IV Liga

Zadanie jest współfinansowane ze środków
Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski i Powiatu Ostrowskiego
i Ministerstwa Sportu  — program „Klub 2022”.

TABELA

L.pNazwa drużynyMeczePunktyStosunek pojedynków
1.UKS Chrobry I Gizałki91688:45
2.UKS II Daniszyn81579:23
3.KTS Grom Przyranie81374:44
4.LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.81065:61 (2-0)
5.LKS Orzeł II Wysocko Wielkie91069:64 (0-2)
6.KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.9760:75 (2-0, 1-1)
7.LKS II Gorzyce Małe9760:77 (0-2, 2-0)
8.UKS Moskurnia9771:79 (1-1, 0-2)
9.LKS Gołuchów9662:76
10.KS Krotosz II Krotoszyn9347:87
11.LKS Orzeł III Wysocko Wielkie9245:88

ROZGRYWKI

I kolejka 25.09.2022
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.UKS Moskurnia10:0010 -8ok
pauzaKS Krotosz II Krotoszyn10:00
UKS II DaniszynLKS Gołuchów10:0010-2
ok
LKS II Gorzyce MałeKKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.10:007-10
ok
UKS Chrobry I GizałkiGrom Przyranie10:0010-5
ok
LKS Orzeł II Wysocko WielkieLKS Orzeł III Wysocko Wielkie10:0010-2
ok
II kolejka 9.10.2022
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
UKS MoskurniaUKS Orzeł III Wysocko Wielkie10:0010-6ok
Grom PrzyranieLKS Orzeł II Wysocko Wielkie10:0010-4ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.UKS Chrobry I Gizałki10:004-10ok
LKS GołuchówLKS II Gorzyce Małe10:009-9ok
KS Krotosz II KrotoszynUKS II Daniszyn10:001-10ok
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp. pauza 10:00
III kolejka 23.10.2022
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
pauza UKS Moskurnia10:00

UKS II DaniszynLKS Tajfun II Ostrów Wlkp.10:0010:0
ok
LKS II Gorzyce MałeKS Krotosz II Krotoszyn10:0010:6
ok
UKS Chrobry I GizałkiLKS Gołuchów10:0010:0
ok
LKS Orzeł II Wysocko WielkieKKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.10:0010:5
ok
UKS Orzeł III Wysocko WielkieGrom Przyranie10:006:10
ok
IV kolejka 6.11.2022
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
UKS MoskurniaGrom Przyranie10:006:10
ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.UKS Orzeł III Wysocko Wielkie10:0010:1
ok
LKS GołuchówLKS Orzeł II Wysocko Wielkie10:008:10
ok
KS Krotosz II KrotoszynUKS Chrobry I Gizałki10:001:10
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.LKS II Gorzyce Małe10:0010:3
ok
pauza UKS II Daniszyn10:00

V kolejka 13.11 2022
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
UKS II DaniszynUKS Moskurnia10:0010:2
ok
LKS II Gorzyce Małe pauza10:00

UKS Chrobry I GizałkiLKS Tajfun II Ostrów Wlkp.10:0010:7
ok
LKS Orzeł II Wysocko WielkieKS Krotosz II Krotoszyn10:0010:8
ok
UKS Orzeł III Wysocko WielkieLKS Gołuchów10:009:9
ok
Grom PrzyranieKKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.10:0010:4
ok
VI kolejka 20.11.2022
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
UKS MoskurniaKKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.10:009:9 ok
LKS GołuchówGrom Przyranie10:008:10
ok
KS Krotosz II KrotoszynUKS Orzeł III Wysocko Wielkie10:0010:8
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.LKS Orzeł II Wysocko Wielkie10:0010:6
ok
pauzaUKS Chrobry I Gizałki10:00

UKS II DaniszynLKS II Gorzyce Małe10:0010:5 ok
VII kolejka 4.12.2022
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
LKS II Gorzyce MałeUKS Moskurnia10:0010:8
ok
UKS Chrobry I GizałkiUKS II Daniszyn10:009:9 ok
LKS Orzeł II Wysocko WielkieGórnik Wierzbinek10:00

UKS Orzeł III Wysocko WielkieLKS Tajfun II Ostrów Wlkp.10:009:9
ok
Grom PrzyranieKS Krotosz II Krotoszyn10:0010:1
ok
KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.LKS Gołuchów10:005:10
ok
VIII kolejka 11.12.2022
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
UKS MoskurniaLKS Gołuchów10:0010:6
ok
KS Krotosz II KrotoszynKKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.10:008:10
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.Grom Przyranie10:009:9
ok
pauzaUKS Orzeł III Wysocko Wielkie10:00

UKS II DaniszynLKS Orzeł II Wysocko Wielkie10:0010:4
ok
LKS II Gorzyce MałeUKS Chrobry I Gizałki10:005:10
ok
IX kolejka 15.01.2023
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
UKS Chrobry I GizałkiUKS Moskurnia10:009:9
ok
LKS Orzeł II Wysocko WielkieLKS II Gorzyce Małe10:0010:1
ok
UKS Orzeł III Wysocko WielkieUKS II Daniszyn10:000:10
ok
Grom Przyranie pauza 10:00

KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.10:003:10
ok
LKS GołuchówKS Krotosz II Krotoszyn10:0010:3
ok
X kolejka 22.01.2023
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
UKS MoskurniaKS Krotosz II Krotoszyn10:009:9
ok
LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.LKS Gołuchów10:00

pauza KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.10:00

UKS II DaniszynGrom Przyranie10:0005.02

LKS II Gorzyce MałeUKS Orzeł III Wysocko Wielkie10:0010:4
ok
UKS Chrobry I GizałkiLKS Orzeł II Wysocko Wielkie10:0010:5
ok
XI kolejka 19.02.2023
GospodarzGośćGodzina meczuWynikProtokół
LKS Orzeł II Wysocko WielkieUKS Moskurnia10:00

UKS Orzeł III Wysocko WielkieUKS Chrobry I Gizałki10:00

Grom PrzyranieLKS II Gorzyce Małe10:00

KKS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.UKS II Daniszyn10:00

LKS Gołuchów pauza 10:00

KS Krotosz II KrotoszynLKS Tajfun II Ostrów Wlkp.10:00