II Liga

Zadanie jest współfinansowane ze środków
Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski i Powiatu Ostrowskiego.

TERMINARZ sezon 2020/2021

 

l.p. Zespół – gospodarz Zespół – goście            Sędzia    Wynik
1-kolejka  12.09.2020 /sobota/ godz. 10.30    
1 KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań KS Wamet Dąbcze 2:8
2 SKF MKTS Opalenica UKS Daniszyn 8:2
3 LKS Błękitni Niechłód LKS Tajfun Ostrów Wlkp. 2:8
4 KS Polonia Śmigiel UKS Piast Poprava Ostrzeszów 4:6
2-kolejka   12.09.2020 /sobota/ godz. 15.30    
5 KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań UKS Daniszyn 8:2
6 SKF MKTS Opalenica KS Wamet Dąbcze 6:4
7 LKS Błękitni Niechłód UKS Piast Poprava Ostrzeszów 4:6
8 KS Polonia Śmigiel LKS Tajfun Ostrów Wlkp. 6:4
3-kolejka   24.10.2020 /sobota/ godz. 10.30    
9 KS Wamet Dąbcze LKS Błękitni Niechłód
10 UKS Daniszyn KS Polonia Śmigiel
11 LKS Tajfun Ostrów Wlkp. KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań
12 UKS Piast Poprava Ostrzeszów SKF MKTS Opalenica
4-kolejka   24.10.2020 /sobota/ godz. 15.30    
13 KS Wamet Dąbcze KS Polonia Śmigiel
14 UKS Daniszyn LKS Błękitni Niechłód
15 LKS Tajfun Ostrów Wlkp. SKF MKTS Opalenica
16 UKS Piast Poprava Ostrzeszów KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań
5-kolejka   28.11.2020 /sobota/ godz. 10.30    
17 KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań LKS Błękitni Niechłód
18 SKF MKTS Opalenica KS Polonia Śmigiel
19 LKS Tajfun Ostrów Wlkp. KS Wamet Dąbcze
20 UKS Piast Poprava Ostrzeszów UKS Daniszyn
6-kolejka   28.11.2020 /sobota/ godz. 15.30    
21 KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań KS Polonia Śmigiel
22 SKF MKTS Opalenica LKS Błękitni Niechłód
23 LKS Tajfun Ostrów Wlkp. UKS Daniszyn
24 UKS Piast Poprava Ostrzeszów KS Wamet Dąbcze
7-kolejka   05.12.2020 /sobota/ godz. 11.00    
25 KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań SKF MKTS Opalenica
26 LKS Błękitni Niechłód KS Polonia Śmigiel
27 LKS Tajfun Ostrów Wlkp. UKS Piast Poprava Ostrzeszów
28 KS Wamet Dąbcze UKS Daniszyn

1 kolejka rundy rewanżowej

8-kolejka   19.12.2020 /sobota/ godz. 11.00    
29 SKF MKTS Opalenica KR-S fairPlayce Invest House Plus Poznań
30 KS Polonia Śmigiel LKS Błękitni Niechłód
31 UKS Piast Poprava Ostrzeszów LKS Tajfun Ostrów Wlkp.
32 UKS Daniszyn KS Wamet Dąbcze

Terminarz na pierwszą część sezonu 2019/2020 


1 kolejka 28.09.2019 / sobota / godzina sędzia
9 RLKTS Ochman Raszków LKTS Luvena Luboń 10:0  Paweł Balcerzak
10 UKS Daniszyn SKF MKTS Opalenica 4:6  Jacek Każmierczak
11 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski KS Polonia Śmigiel 6:4  Andrzej Pożniak
12 UKS Piast Ostrzeszów KS Wamet Dąbcze 8:2  Marek Biernat
2 kolejka 28.09.2019 / sobota /
13 RLKTS Ochman Raszków SKF MKTS Opalenica 8:2  Paweł Balcerzak
14 UKS Daniszyn LKTS Luvena Luboń 6:4   Jacek Każmierczak
15 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski KS Wamet Dąbcze 7:3   Andrzej Pożniak
16 UKS Piast Ostrzeszów KS Polonia Śmigiel 6:4  Marek Biernat
3 kolejka 19.10.2019 / sobota /
25 KS Polonia Śmigiel RLKTS Ochman Raszków 2:8  Andrzej Jędrusek
26 KS Wamet Dąbcze UKS Daniszyn 6:4  Jacek Każmierczak
27 LKTS Luvena Luboń LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 1:9  Roman Kaczmarek
28 SKF MKTS Opalenica UKS Piast Ostrzeszów 4:6  Roman Jankowski
4 kolejka 19.10.2019 / sobota /
29 KS Polonia Śmigiel UKS Daniszyn 6:4  Andrzej Jędrusek
30 KS Wamet Dąbcze RLKTS Ochman Raszków 0:10   Jacek Każmierczak
31 LKTS Luvena Luboń UKS Piast Ostrzeszów 3:7  Roman Kaczmarek
32 SKF MKTS Opalenica LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 5:5  Roman Jankowski
5 kolejka 16.11.2019 / sobota /
41 UKS Piast Ostrzeszów RLKTS Ochman Raszków 2:8  Zdzisław Białek
42 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski UKS Daniszyn 9:1   Andrzej Pożniak
43 LKTS Luvena Luboń KS Polonia Śmigiel 1:9  Andrzej Jędrusek
44 SKF MKTS Opalenica KS Wamet Dąbcze 6:4  Roman Jankowski
6 kolejka 16.11.2019 / sobota /
45 UKS Piast Ostrzeszów UKS Daniszyn 9:1  Zdzisław Białek
46 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski RLKTS Ochman Raszków 4:6   Andrzej Pożniak
47 LKTS Luvena Luboń KS Wamet Dąbcze 2:8  Andrzej Jędrusek
48 SKF MKTS Opalenica KS Polonia Śmigiel 2:8  Roman Jankowski
7 kolejka 30.11.2019 / sobota /
53 LKTS Luvena Luboń SKF MKTS Opalenica 3:7  Andrzej Jędrusek
54 KS Wamet Dąbcze KS Polonia Śmigiel 5:5 Andrzej Pożniak
55 UKS Piast Ostrzeszów LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 5:5   Marek Biernat
56 UKS Daniszyn RLKTS Ochman Raszków 0:10  Zdzisław Białek

II RUNDA

1 kolejka 14.12.2019 / sobota / godzina sędzia
5 SKF MKTS Opalenica LKTS Luvena Luboń 7:3  Wojciech Parobkiewicz
6 KS Polonia Śmigiel KS Wamet Dąbcze 8:2  Roman Jankowski
7 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski UKS Piast Ostrzeszów 3:7  Andrzej Pożniak
8 RLKTS Ochman Raszków UKS Daniszyn 9:1  Paweł Balcerzak
2 kolejka 11.01.2020 / sobota /
17 SKF MKTS Opalenica RLKTS Ochman Raszków 4:6  Andrzej Jędrusek
18 LKTS Luvena Luboń UKS Daniszyn 5:5  Roman Kaczmarek
19 KS Wamet Dąbcze LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 2:8  Marek Biernat
20 KS Polonia Śmigiel UKS Piast Ostrzeszów 2:8  Jacek Każmierczak
3 kolejka 11.01.2020 / sobota /
21 LKTS Luvena Luboń RLKTS Ochman Raszków 1:9  Roman Kaczmarek
22 SKF MKTS Opalenica UKS Daniszyn 7:3  Andrzej Jędrusek
23 KS Polonia Śmigiel LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 3:7   Jacek Każmierczak
24 KS Wamet Dąbcze UKS Piast Ostrzeszów 3:7  Marek Biernat
4 kolejka 07.03.2020 / sobota /
33 UKS Daniszyn KS Polonia Śmigiel 4:6  Krzysztof Bartoszko
34 RLKTS Ochman Raszków KS Wamet Dąbcze 10:0  Jacek Maciejewski
35 UKS Piast Ostrzeszów LKTS Luvena Luboń 8:2  Wiktor Talar
36 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski SKF MKTS Opalenica 9:1  Zbigniew Gliniany
5 kolejka 07.03.2020 / sobota /
37 RLKTS Ochman Raszków KS Polonia Śmigiel 8:2  Jacek Maciejewski
38 UKS Daniszyn KS Wamet Dąbcze 4:6  Krzysztof Bartoszko
39 LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski LKTS Luvena Luboń 10:0  Zbigniew Gliniany
40 UKS Piast Ostrzeszów SKF MKTS Opalenica 9:1  Wiktor Talar
6 kolejka 21.03.2020 / sobota /
49 UKS Daniszyn UKS Piast Ostrzeszów 11.00  Zdzisław Białek
50 RLKTS Ochman Raszków LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 11.00  Andrzej Pożniak
51 KS Wamet Dąbcze LKTS Luvena Luboń 11.00  Roman Jankowski
52 KS Polonia Śmigiel SKF MKTS Opalenica 11.00 Andrzej Jędrusek
7 kolejka 21.03.2020 / sobota /
53 RLKTS Ochman Raszków UKS Piast Ostrzeszów 15.00  Andrzej Pożniak
54 UKS Daniszyn LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski 15.00  Zdzisław Białek
55 KS Polonia Śmigiel LKTS Luvena Luboń 15.00  Andrzej Jędrusek
56 KS Wamet Dąbcze SKF MKTS Opalenica 15.00  Roman Jankowski

TABELA

1 RLKTS Ochman Raszków 12 24 102:18
2 UKS Piast Ostrzeszów 12 21 82:38
3 LKS Tajfun Ostrów 12 18 82:38
4 KS Polonia Śmigiel 12 11 59:61
5 SKF MKTS Opalenica 12 11 52:68
6 KS Wamet Dąbcze 12 7 41:79
7 UKS Daniszyn 12 3 37:83
8 LKTS Luvena Luboń 12 1 25:95