Baner

V Liga

wtorek, 18 września 2018, godz. 08:00

Zadanie jest współfinansowane ze środków 
Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski i Powiatu Ostrowskiego. 

Rozgrywki sezon 2019/2020:

 

01.03.2020 Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

KTS Grom Przyranie

KKS Biały OrzełKoźmin Wlkp.

10:00

10-7

ok

UKS Prosna Grabów

LZS BłyskawicaBożacin

10:00

10-3

ok

KS Krotosz II Krotoszyn

LKS II Gorzyce Małe

10:00

9-9

ok

UKS III Daniszyn

LKS Tajfun IIOstrów Wlkp.

10:00

1-10

ok

 

01.03.2020 Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS Tajfun IIIOstrów Wlkp.

LKS III Gorzyce Małe

10:00

3-10

ok

UKS Moskurnia

KTS I Kalisz

10:00

 

 

KTS II Kalisz

LKS Barycz Przygodzice

10:00

 

 

LKS Orzeł IIIWysocko Wielkie

pauzuje

 

 

 

 

08.03.2020 Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

KKS Biały OrzełKoźmin Wlkp.

KTS Grom Przyranie

10:00

 9:9

 ok

LZS BłyskawicaBożacin

UKS Prosna Grabów

10:00

13.03.2020

19.00

 

LKS II Gorzyce Małe

KS Krotosz II Krotoszyn

10:00

 10:8

 ok

LKS Tajfun IIOstrów Wlkp.

UKS III Daniszyn

10:00

 10:3

 ok

 

08.03.2020Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS Barycz Przygodzice

UKS Moskurnia

10:00

 

 

LKS Tajfun IIIOstrów Wlkp.

KTS I Kalisz

10:00

 0:10

 

LKS III Gorzyce Małe

LKS Orzeł IIIWysocko Wielkie

10:00

 

 

KTS II Kalisz

pauzuje

 

 

 

 

22.03.2020 Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS Orzeł IIIWysocko Wielkie

KTS I Kalisz

10:00

 

 

LKS Tajfun IIIOstrów Wlkp.

LKS Barycz Przygodzice

10:00

 

 

KTS II Kalisz

UKS Moskurnia

10:00

 

 

LKS III Gorzyce Małe

pauzuje

 

 

 

 

05.04.2020 Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

KTS II Kalisz

LKS Tajfun IIIOstrów Wlkp.

10:00

 

 

LKS Orzeł IIIWysocko Wielkie

LKS Barycz Przygodzice

10:00

 

 

KTS I Kalisz

LKS III Gorzyce Małe

10:00

 

 

UKS Moskurnia

pauzuje

 

 

 

 

19.04.2020 Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS III Gorzyce Małe

LKS Barycz Przygodzice

10:00

 

 

KTS II Kalisz

LKS Orzeł IIIWysocko Wielkie

10:00

 

 

UKS Moskurnia

LKS Tajfun IIIOstrów Wlkp.

10:00

 

 

KTS I Kalisz

pauzuje

 

 

 

 

26.04.2020 Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

UKS Moskurnia

LKS Orzeł IIIWysocko Wielkie

10:00

 

 

LKS III Gorzyce Małe

KTS II Kalisz

10:00

 

 

KTS I Kalisz

LKS Barycz Przygodzice

10:00

 

 

LKS Tajfun IIIOstrów Wlkp.

pauzuje

 

 

 

 

10.05.2020 Gospodarz

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

KTS II Kalisz

KTS I Kalisz

10:00

 

 

UKS Moskurnia

LKS III Gorzyce Małe

10:00

 

 

LKS Tajfun IIIOstrów Wlkp.

LKS Orzeł IIIWysocko Wielkie

10:00

 

 

LKS Barycz Przygodzice

pauzuje

 

 

 

 

Rozgrywki - sezon 2019/2020

 

 

godz.

I  KOLEJKA 6.10.2019 R.

wynik

protokół

10:00

LKS Tajfun II

LKS Tajfun III

 10:0

 ok

10:00

KTS GROM

UKS Moskurnia

 10:4

 ok

10:00

KTS I Kalisz

KTS II Kalisz

 10:1

 ok

10:00

LKS II Gorzyce Małe

LKS III Gorzyce Małe

 10:4

 ok

10:00

LKS Barycz Przygodzice

LKS Orzeł II Wysocko Wielkie

 9:9

 ok

 

UKS Prosna Grabów nad Prosną

pauza

   

  

 

godz.

II  KOLEJKA 20.10.2019 R.

wynik

protokół

10:00

LKS Orzeł III Wysocko Wielkie 

KTS Grom Przyranie

 5:10

 ok

10:00

KTS I Kalisz

LKS II Gorzyce Małe

 3:10

 ok

10:00

KTS II Kalisz

LKS III Gorzyce Małe

 4:10

 ok

10:00

UKS Moskurnia

LKS Barycz Przygodzice

 7:10

 ok

10:00

UKS Prosna Grabów

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

 8:10

 ok

 

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

pauza

   

 

godz.

III KOLEJKA 3.11.2019 R.

wynik

protokół

10:00

LKS II Gorzyce Małe

KTS II Kalisz

 10:0

 ok

10:00

LKS III Gorzyce Małe

KTS I Kalisz

 10:7

 ok

10:00

 LKS Orzeł III Wysocko Wielkie

UKS Moskurnia

 10:0

 ok

10:00

 LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

KTS Grom Przyranie

 10:4

 ok

10:00

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

UKS Prosna Grabów nad Prosną

 0:10

 ok

 

LKS Barycz Przygodzice

pauza

   

 

Gospodarz IV kolejka 17.11.2019

Gość

Wynik

Protokół

KTS I Kalisz

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

 10:2

ok

KTS II Kalisz

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

 2:10

 ok

UKS Moskurnia

LKS II Gorzyce Małe

 4:10

 ok

KTS Grom Przyranie

LKS III Gorzyce Małe

 10:5

 ok

LKS Barycz Przygodzice

UKS Prosna Grabów

 1:10

 ok

LKS Orzeł IIIWysocko Wielkie

pauzuje

 

 

 

 

Gospodarz V kolejka 24.11.2019

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS Orzeł III Wysocko Wielkie

UKS Prosna Grabów

10:00

6-10

ok

LKS II Gorzyce Małe

LKS Barycz Przygodzice

10:00

10-3

ok

LKS III Gorzyce Małe

UKS Moskurnia

10:00

10-3

ok

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

KTS I Kalisz

10:00

10-3

ok

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

KTS II Kalisz

10:00

5-10

ok

KTS Grom Przyranie

pauzuje

 

 

 

 

Gospodarz VI kolejka 8.12.2019

Gość

Wynik

Protokół

LKS Barycz Przygodzice

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

 10:0

 ok

KTS I Kalisz

LKS Orzeł III Wysocko Wielkie

 8:10

 ok

UKS Moskurnia

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

 1:10

 ok

KTS Grom Przyranie

LKS II Gorzyce Małe

 10:7

 ok

UKS Prosna Grabów

LKS III Gorzyce Małe

 10:7

 ok

KTS II Kalisz

pauzuje

 

 

 

Gospodarz VII kolejka 12.01.2020

Gość

Wynik

Protokół

LKS Orzeł III Wysocko Wielkie

LKS III Gorzyce Małe

 10:7

 ok

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

LKS Barycz Przygodzice

 10:2

 ok

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

UKS Moskurnia

 6:10

 ok

KTS I Kalisz

UKS Prosna Grabów

 0:10

 ok

KTS II Kalisz

KTS Grom Przyranie

 4:10

 ok

LKS II Gorzyce Małe

pauzuje

 

 

VIII kolejka:

Gospodarz VIII kolejka 19.01.2020

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS II Gorzyce Małe

LKS Orzeł III WysockoWielkie        

10:00

 10:6

 ok

LKS III Gorzyce Małe

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

10:00

 10:0

 ok

UKS Prosna Grabów

KTS Grom Przyranie

10:00

10:5

 ok

LKS Barycz Przygodzice

KTS I Kalisz

10:00

 2:10

 ok

UKS Moskurnia

KTS II Kalisz

10:00

 9:9

 ok

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

pauzuje

 

 

 

IX kolejka:

Gospodarz IX 26.01.2020

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS Orzeł III Wysocko Wielkie

KTS II Kalisz

10:00

 10:5

 ok

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

LKS II Gorzyce Małe

10:00

 10:5

 ok

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

KTS Grom Przyranie

10:00

 2:10

 ok

LKS Barycz Przygodzice

LKS III Gorzyce Małe

10:00

 10:8

 ok

UKS Moskurnia

UKS Prosna Grabów

10:00

 0:10

 ok

KTS I Kalisz

pauzuje

10:00

 

 

X kolejka:

Gospodarz X 16.02.2020

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS Orzeł III Wysocko Wielkie

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

10:00

 10:1

 ok

LKS III Gorzyce Małe

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

10:00

 6:10

 ok

KTS Grom Przyranie

KTS I Kalisz

10:00

 10:7

 ok

LKS Barycz Przygodzice

KTS II Kalisz

10:00

 8:10

 ok

UKS Prosna Grabów

LKS II Gorzyce Małe

10:00

 3:10

 ok

UKS Moskurnia

pauzuje

 

 

 

XI kolejka:

Gospodarz IX 23.02.2020

Gość

Godzina meczu

Wynik

Protokół

LKS Tajfun II Ostrów Wlkp.

LKS Orzeł III Wysocko Wielkie

10:00

 10:4

 ok

LKS II Gorzyce Małe

LKS Tajfun III Ostrów Wlkp.

10:00

 10:1

 ok

KTS Grom Przyranie

LKS Barycz Przygodzice

10:00

 10:3

 ok

UKS Prosna Grabów

KTS II Kalisz

10:00

 10:0 (valkower)

 ok

KTS I Kalisz

UKS Moskurnia

10:00

 10:4

 ok

LKS III Gorzyce Małe

pauzuje