Baner

Zwycięstwo w Szczecinie

poniedziałek, 25 marca 2019, godz. 08:00

W sobotę nasz zespół rozegrał pierwszy mecz Play - Off z drużyną  Top - Spin Szczecin. Nasi zawodnicy pokonali na wyjeździe zespół ze Szczecina 7:3 i są o krok od awansu do turnieju finałowego o awans do pierwszej ligi. Nasza drużyna rewanżowe spotkanie rozegra we własnej hali 6 kwietnia o godzinie 13.00. Początek meczu nie zwiastował tak wysokiego zwycięstwa nad drużyną gospodarzy, bo początek meczu był bardzo wyrównany. Po pierwszych grach singlowych i deblach remisowaliśmy z zespołem Top - Spin Szczecin 3:3, przebudzenie naszego zespołu nastąpiło w drugiej części meczu kiedy to nasza drużyna zagrała na swoim wysokim poziomie, do którego już nas zdążyła przyzwyczaić. Na słowa pochwały zasługuje cała drużyna, która po trudach podróży potrafiła rozegrać tak dobry mecz, a komplet punktów w tym meczu zdobył Krzysztof Katafiasz i Mateusz Margraf - powiedział trener ostrowskiego "TAJFUNA" Robert Strzelczak.

 

 

Link do zdjęć i artykułu
http://radioszczecin.pl/1,386348,tenisisci-stolowi-walcza-o-awans-do-i-ligi-wideo&s=1&si=1&sp=1?fbclid=IwAR3iac4AvryPi0u2ly4_kqBffx5_aT9QUikg6YT8l-Oh4N_0ITemBCSolUc