Baner

Weekendowe zmagania naszych tenisistów stołowych

niedziela, 13 stycznia 2019, godz. 11:00

W sobotę 12 stycznia nasz zespół rozegrał zaległe spotkanie drugiej ligi tenisa stołowego, był to rewanżowy mecz pomiędzy naszą drużyną Tajfuna, a Ochmanem Raszków. Po bardzo zaciętym meczu drużyna Ochmana pokonała naszą drużynę 6:4. Przespaliśmy początek meczu, przegraliśmy pierwsze cztery pojedynki i przegrywaliśmy 4:0. Przed pojedynkami deblowymi musiałem pobudzić swoich zawodników i to przyniosło zamierzony skutek bo po bardzo dobrej grze wygraliśmy gry podwójne i wróciliśmy do gry. W kolejnych czterech pojedynkach indywidualnych wygraliśmy dwa i przegraliśmy cały mecz 6:4. Szkoda trochę tylko gdy przy stanie 5:4 dla Ochmana Mateusz Margraf, który walczył o remis dla naszego zespołu uległ po wspaniałym pięciosetowym pojedynku Radosławowi Malinowskiemu - powiedział trener ostrowskiej drużyny Robert Strzelczak. Natomiast w niedzielę również w Raszkowie rozegrano III Grand Prix Seniorek i Seniorów. Bardzo dobrze w tym turnieju spisali się tenisiści stołowi Tajfuna Ostrów Wielkopolski. Trzecie miejsce  wywalczył Krzysztof Katafiasz, a czwarty był jego kolega klubowy Bartosz Polus. W pierwszej dziesiątce było jeszcze dwóch Zawodników Ostrowskiego Tajfuna tj. Mateusz Kowal i Łukasz Kużniak.

 

Miejsca:

1. Jakub Werner - KS Dąbcze

2. Jakub Różak - KS Stella Gniezno

3. Krzysztof Katafiasz - LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

4. Bartosz Polus - LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski.