Baner

Turniej kończący sezon

środa, 26 czerwca 2019, godz. 08:00

Nasz klub zorganizował turniej kończący sezon 2018/2019. Fundatorem pucharów był CRK Ostrów Wielkopolski i LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski. Najlepszym zawodnikom turnieju zostały wręczone puchary - puchar prezesa CRK otrzymał Robert Baranowski, a puchar prezesa LKS "TAJFUN" Łukasz Stróżyk. Każdy z zawodników LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski otrzymał również koszulkę, w której będzie występował w kolejnym sezonie. Koszulki zostały zakupione ze środków otrzymanych od sponsorów, za co serdecznie dziękujemy. Teraz czeka nas ponad miesięczna przerwa, a już w sierpniu rozpoczniemy przygotowania do następnego sezonu. Serdecznie dziękujemy władzom Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Powiatu Ostrowskiego i wszystkim firmom wspomagającym nasz klub w sezonie 2018/2019, bez których nie byłoby możliwe osiągnięcie tak dużych sukcesów sportowych - powiedział Robert Strzelczak, prezes LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski.