Baner

Tenisiści ostrowskiego Tajfuna w wielkim finale

poniedziałek, 8 maja 2017, godz. 08:00

Tenisiści naszego zespołu zakwalifikowali się do turnieju finałowego o awans do I ligi. W minioną sobotę nasza drużyna w meczu rewanżowym Play Off pewnie pokonała drużynę UKS Nałęcz Majster Ostroróg 7:3. W pierwszym meczu tych drużyn nasz zespół pokonał swoich rywali z Ostroroga również 7:3.To wielki sukces naszego klubu, wywalczyliśmy awans do turnieju finałowego gdzie zagrają cztery najlepsze zespoły z województwa Wielkopolskiego i Zachodniopomorskiego, tj. LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski, LKTS Ochman Raszków, TOP Wierzbięcin i Czarny Bór Karnieszewice. Sezon ligowy dobiega końca, dla naszego zespołu cały sezon był bardzo udany. Rundę zasadniczą ukończyliśmy na drugim miejscu. W Play Off zagraliśmy dwa bardzo dobre mecze, nie dając przeciwnikowi żadnych szans w dwumeczu.Teraz całą uwagę skupiamy na turnieju finałowym. Przed nami bardzo ciężkie zadanie bo tylko zwycięzca turnieju uzyska awans do I-ligi, ale przy odrobinie szczęścia wszystko jest możliwe - powiedział Robert Strzelczak, prezes LKS Tajfun. Turniej finałowy o awans do I ligi odbędzie się w 13 maja o godzinie 12.30 w Raszkowie.