Baner

Tenisiści ostrowskiego TAJFUNA liderem II ligi

poniedziałek, 22 października 2018, godz. 08:00

W sobotę 20 października rozegrano trzecią i czwartą kolejkę II ligi tenisa stołowego. Tym razem nasza drużyna rozgrywała swoje mecze we własnej hali. W pierwszy meczu tego dnia nasz zespół zremisował z drużyną KS Polonia Śmigiel 5:5, a w drugim popołudniowym meczu pokonał zespół KS Wamet Dąbcze 6:4. Po czterech kolejkach nasza drużyna z dorobkiem siedmiu punktów został liderem II ligi. W pierwszym meczu nasz zespół od początku utrzymywał dwupunktową przewagę nad drużyną gości i prowadził już 5:3. Jednak nasi zawodnicy po zaciętej walce przegrali dwa ostatnie pojedynki i mecz zakończył się niespodziewanym remisem. Prawdziwym sprawdzianem dla naszej drużyny był drugi mecz z drużyną KS Wamet Dąbcze, bo goście przed sezonem wzmocnili się dwoma zawodnikami występującymi w ubiegłym sezonie w I lidze. Po bardzo wyrównanym meczu nasi zawodnicy wspięli się na wyżyny swoich umiejętności i pewnie pokonali zespół z Dąbcza 6:4 - powiedział trener ostrowskiej drużyny, Robert Strzelczak.