Baner

Remis w Ostrzeszowie

sobota, 30 listopada 2019, godz. 22:00

W sobotę 30 listopada rozegraliśmy ostatnią kolejkę pierwszej rundy II ligi tenisa stołowego. Nasza drużyna w wyjazdowym meczu zremisował z UKS Piastem Ostrzeszów 5:5. Jadąc do Ostrzeszowa wiedzieliśmy, że czeka nas ciężka przeprawa z Piastem Ostrzeszów. Mimo, że to beniaminek drugoligowy to przed sezonem drużyna Piasta Ostrzeszów wzmocniła się kilkoma zawodnikami. Mecz od początku był bardzo zacięty. Po pierwszej serii gier indywidualnych był remis 2:2, po grach deblowych 3:3. Druga seria gier indywidualnych zakończyła się podziałem punktów i mecz zakończyliśmy remisem 5:5. Z przebiegu całego meczu wynika, że remis nie krzywdzi żadnej z drużyn. Nie mam w zwyczaju wyróżniać zawodników, ale tym razem to zrobię. Dwa kapitalne mecze rozegrał nasz młodzieżowiec Krzysztof Katafiasz nie dając żadnych szans naszym rywalom i tym samym znów potwierdził, że jest czołowym zawodnikiem naszej drużyny. Już za dwa tygodnie rozpoczyna się runda rewanżowa i 14 grudnia we własnej hali będziemy podejmować drużynę UKS Piast Ostrzeszów. Mam nadzieję, że pokonamy drużynę z Ostrzeszowa.