Baner

Raszków - Turniej tenisa stołowego TOP - 24

czwartek, 3 maja 2018, godz. 08:00

1 Maja br. w Raszkowie rozegrano XIV Turniej tenisa stołowego TOP 24. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych senior oraz weteran. W raszkowskim turnieju nasz klub reprezentowali Robert Strzelczak i Łukasz Stróżyk, którzy startowali w kategorii weteranów. Po bardzo dobrej grze w tym turnieju nasz trener Robert Strzelczak zajął trzecie miejsce przegrywając po bardzo zaciętym pojedynku mecz o drugie miejsce w turnieju ze Sławomirem Grzelskim w setach 2:3. Natomiast nasz drugi tenisista Łukasz Stróżyk ukończył turniej na dziewiątej pozycji. Turniej wygrał Paweł Małkus z Konina reprezentujący Ochmana Raszków. Turniej w Raszkowie był dla naszych zawodników ostatnim sprawdzianem przed występem w 9 Grand Prix Polski Weteranów, które odbędzie się w dniach 11 - 13 maja w Wałbrzychu. Pierwszych trzech zawodników w raszkowskim TOP 24 w obu kategoriach udekorowano pucharami, medalami i dyplomami. Fundatorami pucharów było Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim oraz Urząd Miasta i Gminy w Raszkowie.


Wyniki

Weterani:

1. Paweł Małkus Konin / RLKTS Ochman Raszków

2. Sławomir Grzelski Krotosz Krotoszyn

3. Robert Strzelczak LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

 

Seniorzy:

1.Radosław Malinowski RLKTS Ochman Raszków

2.Patryk Zieleziński Orzeł Wysocko Wielkie

3.Igor Kraszkiewicz LKS Gołuchów