Baner

Przedświąteczne turnieje tenisa stołowego

niedziela, 22 grudnia 2019, godz. 22:00

W minioną sobotę w Gołuchowie rozegrano II Grand Prix Południowej Wielkopolski młodzików i juniorów w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział ośmiu zawodników naszego klubu. W kategorii juniorek trzecie miejsce zajęła Darya Laptuta, piąta była Olga Wojdal, natomiast w kategorii juniorów czwarte miejsce wywalczył Robert Baranowski, szósty był Jan Setecki, siódmy Bartłomiej Ustianowski, a ósmy Oliwier Rusek. W kategorii młodzików dwunaste miejsce zajął Jędrzej Kolenda, a szesnaste Bartłomiej Rudowicz. Po sobotnich zmaganiach w Grand Prix młodzież z naszego klubu wystartowała w XXV Otwartych Mistrzostwach Wsi Łąkocin. Były to ostatnie zawody w tym roku, w których uczestniczyli nasi zawodnicy. Bardzo dobry występ w tych zawodach odnotował Bartłomiej Ustianowski, który zwyciężył w kategorii szkół podstawowych chłopców. Drugie miejsce w kategorii open kobiet wywalczyła Darya Laptuta, a w kategorii mężczyzn dwunaste miejsce zajął Robert Baranowski. Teraz przed nami kilkudniowa przerwa świąteczna, która pozwoli na chwilę odpoczynku i regeneracje sił. Po świętach wznawiamy treningi, aby dobrze rozpocząć drugą część sezonu - powiedział Robert Strzelczak, trener LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski.