Baner

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

czwartek, 22 lutego 2018, godz. 08:00

W dniach 15-18 lutego w Ustrzykach Dolnych rozegrano 30 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Nasz klub reprezentował Krzysztof Katafiasz. Udział naszego młodego tenisisty można uznać za udany. Krzysztof wygrał swój pierwszy mecz singlowy, by ulec w drugim swoim pojedynku jednemu z faworytów tego turnieju Patrykowi Zatówce, zawodnikowi PKS KOLPING FRANC Jarosław - drużynie występującej w LOTTO Superlidze mężczyzn. Nie udało się awansować naszemu zawodnikowi do drugiej rundy gry deblowej i gry mieszanej. Krzysztof jest pierwszy rok młodzieżowcem, a udział w Mistrzostwach Polski jest sporym doświadczeniem dla naszego zawodnika.

Miejsca:

Gra indywidualna- 33 miejsce.

Gra deblowa (Krzysztof Katafiasz LKS Tajfun, Jacek Barbachowski MLKS Ostródzianka Ostróda ) - 17 miejsce.

Gra mieszane (Krzysztof Katafiasz LKS TAJFUN, Joanna Maślak GLKS ORLĘTA Czacz) - 33 miejsce.