Baner

Mini Drzonków CUP 2019

niedziela, 1 września 2019, godz. 09:00

Nasi tenisiści stołowi brali udział w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego Mini Drzonków CUP 2019. Turniej odbył się w dniach 29.08.- 01.09. 2019 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie koło Zielonej Góry. W turnieju wystartowało ponad 260 zawodniczek i zawodników z Polski, Litwy, Ukrainy, Luksemburga i Niemiec. Nasz klub do turnieju drużynowego wystawił drużynę młodzieżowców, którą reprezentowali: Krzysztof Katafiasz, Robert Baranowski i Kamil Małyszko. Zawodnicy brali udział również w grach deblowych i indywidualnych. Po bardzo dobrym występie drużynowym, w którym nasz zespół zajął 4 miejsce, świetny występ zaliczył również Krzysztof Katafiasz, który w kategorii młodzieżowców zajął 5 miejsce. Kamil Małyszko uplasował się na 11 miejscu. Robert Baranowski startujący pierwszy rok w kategorii juniorów zajął miejsce w przedziale 17-41.

Turniej w Drzonkowie był naszym ostatnim sprawdzianem przed nadchodzącym sezonem. Jestem bardzo zadowolony ze startu naszych zawodników. W zawodach drużynowych wywalczyliśmy bardzo dobre 4 miejsce. Na pochwałę zasługuje junior naszej drużyny Robert Baranowski, który świetnie zagrał z drużyną z Gorzowa Wielkopolskiego i wygrał pojedynek z wyżej notowanym od siebie rywalem. Dzięki temu odnieśliśmy cenne zwycięstwo. Szczególnie jestem zadowolony z bardzo dobrej formy Krzysia Katafiasza już na początku sezonu. Krzysztof grał wspaniale w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych pokonując wielu mocnych zawodników. Z kolei Kamil Małyszko, po rocznej przerwie wraca szybko do dobrej dyspozycji i myślę, że będzie mocnym wsparciem naszej drużyny. Serdeczne podziękowania kieruję do władz samorządowych Powiatu Ostrowskiego i Miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz do wszystkich sponsorów, dzięki którym możliwy był wyjazd naszego zespołu do Drzonkowa - powiedział nasz trener, Robert Strzelczak.