Baner

Krzysztof Katafiasz zwycięzcą Grand Prix seniorów województwa wielkopolskiego

poniedziałek, 11 listopada 2019, godz. 00:00

W niedzielę, 10 listopada w Krzyżu Wielkopolskim rozegrano drugie Grand Prix seniorek i seniorów województwa wielkopolskiego w tenisie stołowym. Zawodnik naszego klubu, Krzysztof Katafiasz po wspaniałej grze został zwycięzcą turnieju pokonując w finale zawodnika Ochmana Raszków, Macieja Wiśniewskiego w setach 3:1. Krzysztof Katafiasz będzie reprezentował województwo wielkopolskie w drugim Grand Prix Polski seniorów, które zostanie rozegrane od 22 do 24 listopada w Zawierciu. Krzysztof po raz kolejny udowodnił, że należy do najlepszych zawodników w województwie wielkopolskim. Na bardzo dobrych miejscach w tym turnieju uplasowali się pozostali zawodnicy naszego klubu, tj.: Mateusz Kowal - 4 miejsce, Mateusz Lisiecki - 6 miejsce i Bartosz Polus - 17 miejsce. Gratulujemy naszym zawodnikom bardzo dobrego występu w II Grand Prix seniorów.

 

Podium II Grand Prix seniorów:

1. Krzysztof Katafiasz - LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski
2. Maciej Wiśniewski - LKTS Ochman Raszków
3. Rafał Dworakowski - LKTS Ochman Raszków