Baner

Komplet punktów w wyjazdowych meczach naszej II-ligowej drużyny

niedziela, 12 stycznia 2020, godz. 20:00

W sobotę rozegrano II i III rewanżową kolejkę II ligi tenisa stołowego. Nasza drużyna tym razem rozgrywała mecze na wyjeździe z zespołami KS Wamet Dąbcze i KS Polonia Śmigiel. Po bardzo dobrych spotkaniach nasz zespół pewnie pokonał swoich rywali z Dąbcza 8:2 i ze Śmigla 7:3.
Na mecze wyjazdowe z zespołami KS Wamet Dąbcze i KS Polonia Śmigiel jechaliśmy w roli faworyta i nasi zawodnicy nie zawiedli oczekiwań moich i kibiców pokonując pewnie gospodarzy tych meczów. Komplet punktów w tych spotkaniach zdobył kapitan naszej drużyny Dariusz Kiełb. Po tych zwycięstwach jesteśmy już prawie pewni gry w play-offach. Teraz czeka nas przerwa w rozgrywkach ligowych, a nasi zawodnicy będą przygotowywać się do Indywidualnych Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego Seniorów
- powiedział trener ostrowskiego TAJFUNA, Robert Strzelczak.

 

KS Wamet Dąbcze - LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

2:8

 

KS Polonia Śmigiel - LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

3:7