Baner

Komplet punktów naszych II ligowców

poniedziałek, 9 marca 2020, godz. 09:00

Po ponad miesięcznej przerwie wznowiono rozgrywki II - ligi tenisa stołowego. Nasza drużyna  gościła we własnej hali zespoły SKF MKTS Opalenica i LKTS Luvena Luboń. Po bardzo dobrych meczach pewnie pokonaliśmy naszych rywali wygrywając z drużynami z Opalenicy 9:1 i z  Lubonia 10:0. Zagraliśmy dwa dobre mecze. Półtora miesięczna przerwa dobrze wpłynęła na naszych zawodników, którzy mogli spokojnie potrenować i efekty było widać podczas sobotnich meczy. Szczególnie cieszy nas wysokie zwycięstwo z czwartą drużyną rozgrywek SKF MKTS Opalenica, bo w pierwszej rundzie w Opalenicy szczęśliwie wywalczyliśmy remis. Mecz z ostatnią drużyną w tabeli Luveną Luboń potwierdził wyższość naszej drużyny nad gośćmi i bez większego problemu wygraliśmy go 10:0. Po tych dwóch wygranych meczach jesteśmy już pewni występu w Play offach, choć do rozegrania pozostały nam jeszcze dwa mecze - powiedział nasz trener Robert Strzelczak.