Baner

III Memoriał Zygmunta Lubienieckiego

poniedziałek, 28 maja 2018, godz. 08:00

W sobotę 19 maja w Raszkowie odbył się III Memoriał Zygmunta Lubienieckiego. W memoriale nie mogło zabraknąć zawodniczek i zawodników naszego klubu.  Nasz klub reprezentowało 13 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Turniej został przeprowadzony bardzo sprawnie i tylko trochę szkoda, że liczba uczestników była znacznie mniejsza niż w roku ubiegłym. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy memoriału zostali udekorowani pucharami, dyplomami i bonami na zakup sprzętu sportowego.

 

Wyniki naszych zawodników:

 

Młodzicy

Bartosz Ustianowski - 7 miejsce

Mikołaj Kamzol - 9 miejsce

 

Kadetki

Wiktoria Wewior - 3 miejsce

 

Kadeci

Robert Baranowski - 5 miejsce

Michał Dymacz - 6 miejsce

Wojciech Nowak - 7 miejsce

 

Juniorzy

Michał Binek - 2 miejsce

 

Open kobiety

Melania Biel - 6 miejsce

 

Seniorzy

Krzysztof Katafiasz - 1 miejsce

Mateusz Kowal - 2 miejsce

Krzysztof Bartoszko - 17 miejsce

 

Weterani

Robert Strzelczak - 7 miejsce

Jacek Śnioch - 17 miejsce