Baner

II-ligowe derby powiatu ostrowskiego dla LKS

poniedziałek, 14 listopada 2016, godz. 10:10

Nie zawiedli się licznie zgromadzeni kibice, którzy w sobotnie południe przybyli na II-ligowy mecz pomiędzy drużynami LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski, a drużyną Ochmana Raszków. Pojedynek pomiędzy tymi drużynami miał zadecydować o tym, kto zostanie liderem na półmetku rozgrywek II-ligowych w tenisie stołowym. Do tej pory obie drużyny nie przegrały żadnego meczu i miały na swoim koncie po 12 punktów. Po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu trwającym ponad 3 godziny nasza drużyna pokonała Ochmana Raszków 6:4 i tym samym została liderem II ligi. Mecz od samego początku był bardzo emocjonujący, żadnej z drużyn nie udało się uzyskać znaczącej przewagi nad rywalem. Gdy na tablicy był wynik 4:4 do ostatnich swoich pojedynków przystąpili nasi zawodnicy Piotr Matuszewski i Bartosz Polus. Po bardzo dobrej grze pokonali swoich przeciwników z Ochmana Raszków, pieczętując zwycięstwo naszej drużyny. Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za głośny doping, który dodał  skrzydeł naszej drużynie  - powiedział trener ostrowskiej drużyny - Robert Strzelczak. 

 

LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski - Ochman Raszków

6:4

                                      Punkty:                                      

Bartosz Polus - 2,5
Mateusz Margraf - 1,5
Jakub Pilarski - 1
Piotr Matuszewski - 1