Baner

II liga tenisa stołowego

poniedziałek, 8 stycznia 2018, godz. 09:00

W sobotę 6 stycznia nasza II - ligowa drużyna rozegrała 8 i 9 kolejkę. Tym razem nasz zespół gościł drużyny z Leszna i Dąbcza. W pierwszym sobotnim meczu nasz zespół  pewnie pokonał drużynę UKS Junior Leszno 10 : 0, natomiast w drugim sobotnim pojedynku po bardzo zaciętym meczu nasza drużyna zremisowała z zespołem KS Wamet Dąbcze 5:5. Zdobywając kolejne trzy punkty w nowym roku nasza drużyna ma na swoim koncie 15 pkt i zajmuje drugą pozycję w rozgrywkach drugoligowych. Do rozegrania rundy zasadniczej pozostało naszemu zespołowi jeszcze pięć meczy, ale już dziś możemy być pewni udziału w Play Off.

 

 

 

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski - UKS Junior Leszno
     10 :0

 

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski - KS Wamet Dąbcze

    5 : 5