Baner

II Grand Prix Południowej Wielkopolski

poniedziałek, 4 grudnia 2017, godz. 07:00

W sobotę, 2 grudnia w Zdunach rozegrano II GRAND PRIX  Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym. Tym razem w turnieju w Zdunach rywalizowano w najmłodszych kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców tj. żaków i kadetów. W zduńskim turnieju wystartowało sześciu zawodników naszego zespołu. Bardzo dobrze spisał się kadet naszej drużyny Robert Baranowski, który zwyciężył w swojej kategorii wiekowej. Na słowa pochwały zasługują wszyscy zawodnicy i zawodniczki naszej drużyny, którzy poprawili swoje miejsca w porównaniu do pierwszego Grand Prix. Organizator turnieju nagrodził pierwsze trzy miejsca zawodniczek i zawodników medalami,dyplomami i drobnymi nagrodami rzeczowymi. W turnieju przyznano również nagrodę dla najmłodszego zawodnika turnieju. Nagrodę otrzymała Agata Strzelczak (rocznik 2010) z ostrowskiego Tajfuna.

 

Wyniki:

Robert Baranowski - 1 miejsce, kategoria kadet.

Bartosz Ustianowski - 5 miejsce, kategoria kadet.

Mikołaj Kamzol - 8 miejsce, kategoria kadet.

Wiktoria Wewior - 5 miejsce, kategoria kadetka.

Ola Wojdal - 7 miejsce, kategoria kadetka.

Agata Strzelczak - 9 miejsce, kategoria żaczka.