Baner

Derby Powiatu Ostrowskiego

sobota, 8 grudnia 2018, godz. 10:00

W sobotę 1 grudnia nasi tenisiści stołowi rozegrali mecz na szczycie (Derby Powiatu Ostrowskiego) z drużyną RLKTS Ochman Raszków. Mecz ten decydował, kto na półmetku znajdzie się na pozycji lidera II ligi tenisa stołowego. Na początku spotkania prezes LKS "TAJFUN" Robert Strzelczak złożył na ręce kapitana drużyny Mateusza Margrafa komplet strojów sportowych ufundowanych przez firmę Tasomix Grupa ForFarmers. Nasz zespół nie sprostał drużynie Ochamna składającej się z bardzo doświadczonych zawodników występujących w przeszłości w I lidze i wyraźnie przegrał ten mecz w stosunku 1:9. Mecz od początku nie ułożył się dla naszej drużyny. Nasi zawodnicy, choć podjęli walkę to w końcówkach setów ulegali bardziej doświadczonym zawodnikom Ochamna. Nasza drużyna na półmetku z dorobkiem 11 punktów znajduje się na drugim miejscu w rozgrywkach drugoligowych ze stratą 1 punktu do Ochamna Raszków.