Baner

Derby powiatu ostrowskiego dla Ochmana Raszków.

niedziela, 14 stycznia 2018, godz. 08:09

Nie udało się zrewanżować naszej drużynie zespołowi z Raszkowa za porażkę w pierwszej rundzie II ligowych rozgrywkach. W rewanżowym meczu z drużyną Ochmana Raszków, który został rozegrany w sobotę 13 stycznia w Raszkowie, nasz zespół po raz kolejny uległ drużynie Ochmana 7:3. Po słabym początku spotkania gdy przegrywaliśmy 4:0, a po pojedynkach deblowych 5:1 trudno było wierzyć w końcowy sukces naszego zespołu. W drugiej części meczu nasi tenisiści zagrali znacznie lepiej wygrywając dwa pojedynki. Jednak było to za mało dla dobrze dysponowanych tego dnia gospodarzy. Trochę szkoda pierwszego pojedynku Mateusza Margrafa, który uległ Tomaszowi Durajczkowi po zaciętym pięciosetowym pojedynku 3:2, wtedy mecz mógłby być bardziej wyrównany. Drużyna Ochmana Raszków zrewanżowała się naszej drużynie za poprzedni sezon, w którym to nasi zawodnicy wygrali mecz we własnej hali i odnieśli cenny remis w Raszkowie. Nasz zespół zajmuje obecnie drugą pozycję w tabeli z dorobkiem 15 pkt. i jesteśmy prawie pewni występu w play off, chociaż do rozegrania zostały nam jeszcze cztery mecze rundy zasadniczej.

 

 

RLKTS Ochman Raszków - LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

7:3

 

Punkty:

Krzysztof Katafiasz-1

Mateusz Kowal-1

Gra podwójna - K. Katafiasz, M. Kowal-1