Baner

Awans naszej drużyny do turnieju finałowego

poniedziałek, 23 kwietnia 2018, godz. 09:00

Nasza drużyna awansowała do turnieju finałowego, w którym będzie walczyć wraz z trzema innymi drużynami o I ligę. W rewanżowym meczu play off nie dała szans drużynie MLKS Sparta Złotów i pokonała ją we własnej hali 9:1. Turniej finałowy odbędzie się 5 maja w Karnieszewicach (województwo zachodniopomorskie). W turnieju wystąpią cztery zespoły: LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski, RLKS Ochman Raszków, ATS Stargard i gospodarz turnieju Czarny Bór Karnieszewice. Tylko zwycięzca tego turnieju zapewni sobie szansę do bezpośredniego dwumeczu z drużyną z województwa kujawsko-pomorskiego lub pomorskiego. 

Do meczu cała drużyna przystąpiła bardzo skoncentrowana. Pomimo że na wyjeździe wygraliśmy mecz z zespołem ze Złotowa 6:4 to wiedzieliśmy, że drużyna przyjezdnych będzie starał się odrobić straty z pierwszego meczu. Mimo to od początku mecz ułożył się po naszej myśli. Po bardzo dobrych grach singlowych prowadziliśmy 3:1, a gdy wygraliśmy gry podwójne i prowadziliśmy w meczu 5:1, już wtedy mogliśmy świętować awans do turnieju finałowego. Ostatnie cztery pojedynki singlowe były tylko formalnością, a nasi zawodnicy tego dnia byli nie do pokonania i ostatecznie pokonali zespół gości 9:1. Na słowa uznania w dwumeczu zasługuje cały zespół za determinację i wolę walki z bardzo wyrównaną drużyną MLKS Sparta Złotów
powiedział trener LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski, Robert Strzelczak.