Baner

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt

Czytaj więcej

Zwycięstwo w Szczecinie

W sobotę nasz zespół rozegrał pierwszy mecz Play - Off z drużyną  Top - Spin Szczecin. Nasi zawodnicy pokonali na wyjeździe zespół ze Szczecina 7:3 i są o krok od awansu do turnieju finałowego o awans do pierwszej ligi.

Czytaj więcej

Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w tenisie stołowym

W niedziele 17 marca w szkole podstawowej we Wtórku rozegrano Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego w tenisie stołowym. W mistrzostwach wystartowało 6 młodych zawodników LKS ,,TAJFUN" Ostrów Wielkopolski. W kategorii młodzików 1- miejsce wywalczył Mikołaj Kamzol, natomiast w kategorii kadetek zwyciężyła koleżanka klubowa Mikołaja, Olga Wojdal.

 

Czytaj więcej

Krzysztof Katafiasz Młodzieżowym Wicemistrzem Wielkopolski

W niedzielę 17 marca w Poznaniu rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Wielkopolski w tenisie stołowym. Srebrny medal w tych mistrzostwach wywalczył Krzysztof Katafiasz - zawodnik LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski. Krzysztof po zaciętym pojedynku przegrał w finale z zawodnikiem Stelli Niechan Gniezno

Czytaj więcej

Porażka i remis w wyjazdowych meczach naszych II-ligowców

W sobotę 9 lutego nasza pierwsza drużyna rozegrała dwa mecze wyjazdowe z drużynami KS Polonia Śmigiel i KS Wamet Dąbcze.
Niestety, nie były to udane występy naszej drużyny.

Czytaj więcej

Weekendowe zmagania naszych tenisistów stołowych

W sobotę 12 stycznia nasz zespół rozegrał zaległe spotkanie drugiej ligi tenisa stołowego, był to rewanżowy mecz pomiędzy naszą drużyną Tajfuna, a Ochmanem Raszków. Po bardzo zaciętym meczu drużyna Ochmana pokonała naszą drużynę 6:4.

Czytaj więcej

Pewne zwycięstwo drugiego zespołu

Po sobotnich dwóch zwycięstwach naszych drugoligowców w niedziele swój ostatni mecz rundy zasadniczej rozegrała nasza druga drużyna występująca w V lidze południowej wielkopolski.

Czytaj więcej

Udany początek roku naszej drużyny

Od mocnego uderzenia rozpoczeli nowy rok nasi tenisiści stołowi. W pierwszym meczu dzisiejszego dnia nasz zespół wygrał z drużyną z MKTS Opalenica 7:3.

Czytaj więcej

Świąteczny turniej w "TAJFUNIE"

Już tradycją jest, że przed świętami Bożego Narodzenia LKS Tajfun organizuje dla swoich najmłodszych zawodniczek i zawodników świąteczny turniej tenisa stołowego o puchar prezesa klubu.

Czytaj więcej

Zwycięstwo Roberta Baranowskiego w II Grand Prix Juniorów w tenisie stołowym

W sobotę 8 grudnia w Gołuchowie rozegrano II Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii młodzików i juniorów. W turnieju wystartowało sześciu młodych tenisistów stołowych ostrowskiego "TAJFUNA". W kategorii juniorów po bardzo dobrej grze, turniej wygrał zawodnik ostrowskiego "TAJFUNA" Robert Baranowski.

Czytaj więcej

Derby Powiatu Ostrowskiego

W sobotę 1 grudnia nasi tenisiści stołowi rozegrali mecz na szczycie (Derby Powiatu Ostrowskiego) z drużyną RLKTS Ochman Raszków. Mecz ten decydował, kto na półmetku znajdzie się na pozycji lidera II ligi tenisa stołowego. Na początku spotkania prezes LKS "TAJFUN" Robert Strzelczak złożył na ręce kapitana drużyny Mateusza Margrafa komplet strojów sportowych ufundowanych przez firmę Tasomix Grupa ForFarmers.

Czytaj więcej

Nowe stroje dla LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

W dniu 30 listopada w siedzibie firmy Tasomix, Grupa ForFarmers odbyło się przekazanie strojów sportowych zakupionych przez firmę Tasomix dla klubu LKS "TAJFUN" Ostrów Wielkopolski.

Czytaj więcej

Zaproszenie

Zaproszenie na mecz II Ligi.

 

Czytaj więcej

II Grand Prix seniorek i seniorów – Złotów 2018

W niedzielę 18 listopada rozegrano w Złotowie II Grand Prix seniorek i seniorów województwa wielkopolskiego w tenisie stołowym. W Złotowie zameldowali się najlepsze zawodniczki i zawodnicy z województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej

II Grand Prix Południowej Wielkopolski żaków i kadetów

W sobotę 17 listopada w Szkole Podstawowej we Wtórku rozegrano II Grand Prix Południowej Wielkopolski żaków i kadetów w tenisie stołowym. W turnieju wystartowało sześciu młodych zawodników LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski. 

Czytaj więcej

Kolejne zwycięstwa II ligowego zespołu

W sobotę 3 listopada rozegrano piątą i szóstą kolejkę II ligi tenisa stołowego. Tym razem zespół prowadzony przez naszego trenera Roberta Strzelczaka rozgrywał swoje mecze na wyjeździe.

Czytaj więcej

Tenisiści ostrowskiego TAJFUNA liderem II ligi

W sobotę 20 października rozegrano trzecią i czwartą kolejkę II ligi tenisa stołowego. Tym razem nasza drużyna rozgrywała swoje mecze we własnej hali. W pierwszy meczu tego dnia nasz zespół zremisował z drużyną KS Polonia Śmigiel 5:5, a w drugim popołudniowym meczu pokonał zespół KS Wamet Dąbcze 6:4.

Czytaj więcej

I Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym

W sobotę 13 października w Zdunach rozegrano I Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategoriach wiekowych żak i kadet dziewcząt i chłopców. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi zawodnicy naszej drużyny.

Czytaj więcej

II Liga

Czytaj więcej

Mateusz Kowal drugi w Grand Prix Wielkopolski Seniorów w tenisie stołowym

W niedziele 16 września w Luboniu odbyło się I Grand Prix seniorek i seniorów w tenisie stołowym. Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentował się zawodnik naszego klubu Mateusz Kowal.

Czytaj więcej

III Memoriał Zygmunta Lubienieckiego

W sobotę 19 maja w Raszkowie odbył się III Memoriał Zygmunta Lubienieckiego. W memoriale nie mogło zabraknąć zawodniczek i zawodników naszego klubu. 

Czytaj więcej

Turniej finałowy o awans do I - ligi

W sobotę 05.05.2018r. w Sianowie (województwo zachodniopomorskie) rozegrano turniej finałowy o awans do I ligi. W turnieju finałowym brały udział cztery drużyny: LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski, RLKTS Ochman Raszków, KS  ATS Stargard, KS Darz Bór Karnieszewice.

Czytaj więcej

Raszków - Turniej tenisa stołowego TOP - 24

1 Maja br. w Raszkowie rozegrano XIV Turniej tenisa stołowego TOP 24. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych senior oraz weteran. W raszkowskim turnieju nasz klub reprezentowali Robert Strzelczak i Łukasz Stróżyk, którzy startowali w kategorii weteranów.

Czytaj więcej

Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym

W Zdunach 28 kwietnia br. rozegrano Mistrzostwa Okręgu Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategoriach juniorka i junior. Mistrzostwa rozegrano w grach indywidualnych, w grach podwójnych (deblach) i w grach mieszanych (mikstach).

Czytaj więcej

Sponsorzy

Czytaj więcej

Nabór

Czytaj więcej

Kadra

Czytaj więcej

Klub

Czytaj więcej

Kontakt

Czytaj więcej

Galeria

Czytaj więcej

Media

Czytaj więcej

II Liga - Archiwum

Czytaj więcej